kontakt lokalizacja
A A A

Oferta

Antycellulitowy masaż chińską bańką

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje. Cellulit to problem 90% kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu.

Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała.

Antycellulitowy masaż chińską bańką

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje.

70 ZŁ – 1 godzina (10 zabiegów- 550zł) wiecej

Autorski masaż plecow

Połoczanie kilku technik masażu m.in. tajskiego, lomi lomi i klasycznego stanowi niespotkane doznania rozluźnienia i relaksu. Masażowi poddawane są całe plecy, kark, ramiona, dłonie oraz głowa.Usunięty zostaje ból i napięcia powstałe podczas siedzącej i stresującej pracy przy komputerze lub w samochodzie –stanowi wraz z masażem tajskim i antycellulitowym specjalność naszego centrum masażu!

70 ZŁ – 1 godzina

Masaż poporodowy

Ujędrniający i antedepresyjny masaż polecany paniom po porodzie Masaż, w którym miękkie i delikatne ruchy przynoszą ulgę przeciążonemu po porodzie ciału. Stosowane odpowiednie techniki usprawniają układ krwionośny, limfatyczny, poprawiają sprężystość skóry, zmniejszając ryzyko powstawania rozstępów.

70 ZŁ – 1 godzina

Masaż Leczniczy (Medyczny)

Terapia masażem polecana jest dla osób z wadami postawy, bólem pleców, głowy, sztywnością karku i mrowieniem kończyn oraz przy wielu innych dolegliwościach. Skuteczna jest również w walce z bezsennością , chronicznym zmęczeniem oraz depresją. W cenę terapii wliczony jest indywidualny program ćwiczeń ruchowych, wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia i diety.

150 ZŁ – 1 godzina

W cenę pierwszej sesji wliczona jest konsultacja.

Cena każdej kolejnej sesji i konsultacji.

80 ZŁ – 1 godzina

Masaż Sportowy – Odchudzający

…poprawia przemianę materii i przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych. Pomaga w walce ze skórką pomarańczową i powoduje znaczne ujędrnienie skóry ciała. Poprawia tonus mięśniowy regularnie stosowany doskonale modeluje sylwetkę.
Masaż kończy się sesją stretchingu , potęgującego działanie zabiegu, działającego rozluźniająco i odprężająco.

40 ZŁ – pół godziny

Masaż Klasyczny- Antycelluitowy

Wykonywany na brzuchu, pośladkach i udach – najbardziej narażonych na skórkę pomarańczową obszarach. Powoduje spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia metabolizm w tkankach podskórnych. Regularnie stosowany poprawia elastyczność skóry i przywraca jędrność ciała.
gratis ujędrniający masaż twarzy !!!

70 ZŁ – 1 godzina

Woskowanie Uszu

Polecane przy:

  • migrenowe bóle głowy
  • bóle uszu
  • zatkane uszy
  • wyrównanie ciśnienia międzyczaszkowego
  • relaks, odprężenie, profilaktyka

30 ZŁ – jedno ucho

Masaż Tajski

Składa się z kombinacji akupresury, Shiatsu oraz elementów jogi i stretchingu To specyficzna forma pracy z ciałem, nie wymagająca użycia oleju, odbywająca się na położonym na podłodze materacu. Masaż wykorzystuje powolne i rytmiczne techniki uciskania ciała i rozciągania mięśni. Wykonywany jest nie tylko dłońmi, ale także kciukami, nadgarstkami, przedramionami, a nawet łokciami, kolanami i stopami. Momentami jest dość intensywnie odbierany, lecz w efekcie powoduje bardzo duże rozluźnienie mięśni, zwiększenie ruchomości w stawach oraz przywrócenie harmonii w całym ciele. Często bywa nazywany jogą dla leniwych gdyż osoba masowana przybiera wiele pozycji wywodzących się z tej formy ćwiczeń. Polecany zarówno kobietom jak i mężczyznom, osobom zestresowanym i prowadzącym aktywny tryb życia.

140 ZŁ – 2 godziny wiecej

Masaż Shantala—kursy dla młodych matek i ojców

est masażem dla niemowląt, ale nie tylko; daje pozytywne rezultaty także zastosowany dla dzieci starszych, a w Holandii przystosowano go również dla dorosłych. Masaż Shantala wykorzystuje technikę masażu niemowlęcia znaną w wielu kulturach, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Efektem masażu jest rozluźnienie mięśni dziecka. Masaż poprawia także relacje dziecka z rodzicem lub opiekunem. Po masażu dzieci są spokojniejsze, śpią lepiej, następuje wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa i przynależności. Dzieciom pomaga to w rozwoju fizycznym, emocjonalnym i intelektualnym. Masaż jest szczególnie korzystny dla dzieci niespokojnych, rozdrażnionych, zanoszących się płaczem oraz dzieci przejawiających zaburzenia jelitowe.

Ukojenie znajdą tu też maluchy które źle sypiają.

(oferta aktualna od stycznia 2012r) wiecej

Masaż Lomi Lomi Polinezyjski

Pochodzi z rodziny masaży hawajskich, jego specyfiką jest forma. Masaż całego ciała wykonywany przedramionami, dzięki czemu przynosi ogromne uczucie relaksu i odprężenia, a egzotyczny strój masażystki ( pareo), klimatyczna muzyka oraz unoszący się aromat ciepłego oleju i świec stanowią dopełnienie tego wyjątkowego zabiegu. Polecany osobom zestresowanym, pragnącym na chwilę udać się w krainę wiecznego słońca i beztroski.

100ZŁ – 1 godzina

Masaż Klasyczny - Profilaktyczny

Pracujesz, jesteś osobą aktywną i nie chcesz tracić czasu na złe samopoczucie i choroby ? Ten masaż jest dla Ciebie. Stosowany przynajmniej raz w tygodniu zapewni Ci dobre samopoczucie i energię na co dzień.

80 ZŁ – 1 godzina
50 ZŁ – pół godziny

Masaż Drenażowy – Limfatyczny

…intensywny, głęboki i rytmiczny – wykonywany w kierunku przepływu limfy co pozwala na skuteczne i długotrwałe usunięcie toksyn oraz zaopatrzenie tkanek w składniki odżywcze. Odczuwalnie poprawia przepływ energii. Wpływa też korzystnie przy walce z cellulitem. Ujędrnia, odmładza, regeneruje i poprawia nastrój !!!
gratis antystresowy masaż twarzy, dłoni i stóp

80 ZŁ – 1 godzina
50 ZŁ – pół godziny